• Главная
  • Новости
  • Громадські слухання проекту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиць Героїв Космосу, Жмеринська, залізниця у Святошинському районі м. Києва

Громадські слухання проекту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиць Героїв Космосу, Жмеринська, залізниця у Святошинському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиць Героїв Космосу, Жмеринська, залізниця у Святошинському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555. Детальний план території (ДПТ) реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиць Героїв Космосу, Жмеринська, залізниця у Святошинському районі м. Києва виконується відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації проектних рішень Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування, будівництвом установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення.

Основна мета проекту: будівництво житла в обсязі 282,3 тис. м2, розвиток інфраструктури, створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону – забезпеченість  нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автомобілів, нормативним рівнем озеленення та формування повноцінного високоякісного життєвого середовища.

Для забезпечення соціально-гарантованого рівня установами та підприємствами обслуговування в межах кварталу проектної забудови пропонується розміщення громадського центру мікрорайонного значення та дитячої дошкільної установи на 210 місць. Потреба в 700 місцях в загальноосвітніх школах буде забезпечуватись за рахунок недостатньої завантаженості існуючих загальноосвітніх шкіл (2230 вільних місць), що знаходяться в допустимому радіусі обслуговування (750 м).

Замовник розробки – Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). Генеральний проектувальник – Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва».

Експозиція проекту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» розміщена в приміщенні Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, пр-т Перемоги, 97.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайтах www.kga.gov.ua та www.kievgenplan.grad.gov.ua.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 29.09.2014 р.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

Схема проекту детального плану території реструктуризації промрайону «Борщагівський-1» в межах проспекту Леся Курбаса, вулиць Героїв Космосу, Жмеринська, залізниця у Святошинському районі м. Києва