• Главная
  • Новости
  • Громадські слухання проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва

Громадські слухання проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території (ДПТ) селища Биківня у Деснянському районі м. Києва виконується відповідно до рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» із змінами та доповненнями від 26.12.2014 № 864/864.

ДПТ після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення житла, будівництво установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж, трасування вулиць тощо. На території проектування ДПТ передбачається розміщення середньо та багатоповерхової житлової забудови загальною площею 750 тис.м2, де можуть будуватись квартири для учасників АТО та розміщення садибних земельних ділянок для житлового будівництва, в тому числі учасникам антитерористичної операції загальною площею 11 га.

Для забезпечення соціально-гарантованого рівня установами та підприємствами обслуговування в межах ДПТ планується розміщення установ та підприємств мікрорайонного значення: 4-х дитячих дошкільних установ загальною місткістю 739 місць. Потреба в 2950 місцях в загальноосвітніх навчальних закладах буде забезпечуватись за рахунок будівництва двох загальноосвітніх шкіл (на 1650 місць і на 660 місць), та реконструкції існуючої спеціалізованої школи № 23, яка, за даними управління освіти Деснянської РДА, буде вміщувати 640 учнів.

Проектом передбачається будівництво поліклініки на 500 відвідувань за зміну,центру дитячої творчості та дозвілля, центру побутового обслуговування та інших закладів громадського обслуговування населення. Експозиція проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва розміщена в фойє спеціалізованої школи № 23 селища Биківня за адресою вул. Путивльська, 35. Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 17.08.2015 р. до 07.09.2015 р.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32, а також записувати в журнал реєстрації пропозицій та зауважень громадян до проекту, який знаходиться в місці розміщення експозиції (фойє спеціалізованої школи № 23 селища Биківня за адресою вул. Путивльська, 35).

PROEKTNIY_PLAN_1