• Главная
  • Новости
  • Громадські слухання проекту детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва

Громадські слухання проекту детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території (ДПТ) в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва виконується відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві». Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації проектних рішень Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, особливо в частині функціонально-планувальної структури, а також необхідності урахування остаточних проектних рішень в новому Генеральному плані міста Києва.

Основна мета проекту: реалізація стратегії Генерального плану міста щодо ефективного використання міських земель – реструктуризація промислових підприємств, що на даний час не працюють, та створення кварталів сучасного житла з об’єктами обслуговування та громадського ділового центру загальноміського рівня «Нивки-Сіті», створення комфортних умов для проживання мешканців – забезпечення нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автомобілів, нормативним рівнем озеленення, розвитком інженерно-транспортної інфраструктури та ін.

Для створення ділового центру «Нивки-Сіті» пропонується розміщення адміністративно-офісних установ, банків, телекомунікаційний центр, готелі, боулінг зали, ресторани, виставкові зали, торгівельних центрів, паркінги.

Для забезпечення соціально-гарантованого рівня установами та підприємствами обслуговування в межах кварталів проектної житлової забудови пропонується розміщення установ та підприємств мікрорайонного значення: дитячих дошкільних установ на 292 місця. Потреба в 1300 місцях в загальноосвітніх навчальних закладах буде забезпечуватись неповною завантаженістю існуючих загальноосвітніх шкіл (469 вільних місць), що знаходяться в допустимому радіусі обслуговування (750 м), а також будівництва загальноосвітньої школи на 990 місць та начальної школи суміщеної з дитячою дошкільною установою на 285 місць.

Замовник розробки – Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). Генеральний проектувальник – Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва».

Експозиція проекту детального плану території в межах проспекту Перемоги та залізничної колії у Святошинському районі м. Києва розміщена в приміщенні Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, пр-т Перемоги, 97.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайтах www.kga.gov.ua та www.kievgenplan.grad.gov.ua.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 21.08.2015 р.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

Основне_креслення