• Главная
  • Новости
  • Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва

Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території (ДПТ) в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555.

ДПТ в межах вул. Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському р-ні м. Києва виконується відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» із змінами та доповненнями від 12.02.2015 № 64/929.

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення житла, будівництво підприємств обслуговування, відведення земельних ділянок, благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Основна мета проекту: реновація територій існуючої застарілої забудови для можливості відселення мешканців з аварійних будинків; будівництво житла в обсязі 35 тис. м2 на перший етап будівництва 5-7 років і 65 тис. м2 на перспективу (15-20 років); розвиток інфраструктури, створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону, а також забезпеченість нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автомобілів, озеленення та формування повноцінного високоякісного життєвого середовища.

В межах кварталів проектної забудови пропонується реконструкція дитячих дошкільних установ. Потреба в місцях в загальноосвітніх школах буде забезпечуватись за рахунок недостатньої завантаженості існуючих загальноосвітніх шкіл, що знаходяться в допустимому радіусі обслуговування.

Замовник розробки – Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). Генеральний проектувальник – Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва».

Експозиція проекту ДПТ в межах вул. Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва розміщена в приміщенні ЖЕК № 302, вул. Ак. Курчатова, 3-б. Матеріали проекту ДПТ в межах вул. Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту також розміщені на сайтах www.kga.gov.ua та www.kievgenplan.grad.gov.ua.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту ДПТ в межах вул. Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту триватиме до 15.04.2016 р. за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32, Департамент містобудування та архітектури.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити конкретні обґрунтування та рекомендації. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32, а також записувати в журнал реєстрації пропозицій та зауважень громадян до проекту, який знаходиться в місці розміщення експозиції (приміщення ЖЕК 302, вул. Ак. Курчатова, 3-б).В. о. директора Департаменту містобудування та архітектури
Г. Бондар

1 В СТРУКТУРІ МІСТА-1

План існуючого використання території
Проектний план на етап 5 років
Проектний план