• Главная
  • Новости
  • Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського, Олександра Сабурова у Деснянському районі м. Києва

Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського, Олександра Сабурова у Деснянському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського, Олександра Сабурова у Деснянському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території (ДПТ) в межах вулиць Оноре де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського, Олександра Сабурова у Деснянському районі м. Києва виконується відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» із змінами та доповненнями від 12.02.2015 № 64/929.

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення житла, будівництво установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж, трасування вулиць тощо. Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю визначення обсягів розміщення житла, будівництвом установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення.

Основна мета проекту: розвиток інфраструктури, створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону, а також забезпеченість нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автомобілів, озеленення та формування повноцінного високоякісного життєвого середовища.

Для забезпечення соціально-гарантованого рівня в першу чергу місцями зберігання автомобілів, а також установами та підприємствами обслуговування в межах кварталів комунального призначення в районі вулиці Милославської, Цвєтаєвої та Електротехнічної, пропонується розміщення нових багаторівневих паркінгів з об’єктами торгівельно-розважального призначення та закладами обслуговування населення у складі яких передбачатиметься плавальний басейн, та спортивно-ігрове ядро та благоустрій території каскаду озер вздовж вулиці М.Закревського, вздовж вулиці Оноре де Бальзака пропонується розміщення багаторівневих паркінгів орієнтовною кількістю 3000 м/місць. Проектними рішеннями в межах території проектування інвестора, передбачено будівництво житлових будинків на 1890 квартир з багаторівневими паркінгами та торгівельного комплексу з паркувальним майданчиком.

Експозиція проекту детального плану території розміщена в приміщенні Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою просп. В.Маяковського, 29.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 08.09.2015 до 08.10.2015.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32, а також записувати в журнал реєстрації пропозицій та зауважень громадян до проекту, який знаходиться в місці розміщення експозиції (Деснянська райдержадміністрація, просп. В.Маяковського, 29).

Проектний плану_ Троещина-ДПТ