• Главная
  • Новости
  • Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Великої Васильківської (Червоноармійської), бул. Дружби Народів, Чеської, І. Кудрі, П. Лумумби, Тверської в Печерському районі м. Києва

Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Великої Васильківської (Червоноармійської), бул. Дружби Народів, Чеської, І. Кудрі, П. Лумумби, Тверської в Печерському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території в межах вулиць Великої Васильківської (Червоноармійської), бул. Дружби Народів, Чеської, І.Кудрі, П.Лумумби, Тверської в Печерському районі м. Києва. відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території (ДПТ) в межах вулиць Великої Васильківської (Червоноармійської), бул. Дружби Народів, Чеської, І. Кудрі, П.Лумумби, Тверської в Печерському районі м. Києва виконується відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю визначення обсягів розміщення житла, будівництвом установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення.

Основна мета проекту: розвиток інфраструктури, створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону, а також забезпеченість нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автомобілів, озеленення та формування повноцінного високоякісного життєвого середовища.

Для забезпечення соціально-гарантованого рівня установами та підприємствами обслуговування в межах кварталу проектної забудови по вул. Анрі Барбюса, 48 пропонується розміщення нового дитячого дошкільного закладу на 95 місць, та дитячого дошкільного закладу на 190 місць по вул. Велика Васильківська, 143/2. Також проектними рішеннями в межах території розробки детального плану передбачено будівництво нової школи на 990 учнівських місць з фізкультурно-оздоровчим комплексом в складі якого передбачатиметься плавальний басейн, та спортивно-ігрове ядро. Залишкова потреба в учнівських місцях в загальноосвітніх школах буде забезпечуватись за рахунок недостатньої завантаженості існуючих загальноосвітніх шкіл, що знаходяться в допустимому радіусі обслуговування (750 м).

Замовник розробки – Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). Генеральний проектувальник – Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва».

Експозиція проекту детального плану території в межах вулиць Великої Васильківської (Червоноармійської), бул. Дружби Народів, Чеської, І.Кудрі, П.Лумумби, Тверської в Печерському районі м. Києва розміщена в приміщенні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою вул. Суворова, 15.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 11.09.2015 р.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

градсовет