• Главная
  • Новости
  • Про продовження процедури громадських слухань проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва

Про продовження процедури громадських слухань проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про продовження процедури громадських слухань проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва до 24 вересня 2015 року (про початок процедури було розміщено оголошення в газеті «Хрещатик» від 14.08.2015 № 117).

Нагадуємо, що експозиція проекту детального плану території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва розміщена в фойє спеціалізованої школи № 23 селища Биківня за адресою вул. Путивльська, 35. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайтах Замовника www.kga.gov.ua та Розробника www.kievgenplan.grad.gov.ua.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом до Департаменту містобудування та архітектури (за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32), або записуються в журналі реєстрації пропозицій та зауважень, який знаходиться в місці розміщення експозиції (фойє спеціалізованої школи № 23).

1 План існуючого використання

2 Перший етап
3 Перспектива-1
4 Ділянки для пільгових категорій