• Главная
  • Новости
  • Про продовження процедури проведення громадських слухань проекту Плану зонування території (Зонінгу) центральної планувальної зони міста Києва

Про продовження процедури проведення громадських слухань проекту Плану зонування території (Зонінгу) центральної планувальної зони міста Києва

З метою всебічного вивчення та врахування пропозицій громадськості Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) повідомляє про продовження процедури проведення громадських слухань проекту Плану зонування території (Зонінгу) центральної планувальної зони міста Києва до 15 травня 2016 року. Повідомлення про початок та продовження процедури проведення громадських слухань було розміщено в газеті «Хрещатик» від 25.12.2015 № 172 (4768) та від 29.01.2016 № 10 (4780) відповідно.

Нагадуємо, що експозиція проекту Плану зонування території (Зонінгу) центральної планувальної зони міста Києва розміщена у фойє колонної зали Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36, 2 поверх. Проектні матеріали Зонінгу центральної планувальної зони міста Києва також розміщені на сайтах Замовника www.kga.gov.ua та Розробника www.kievgenplan.grad.gov.ua.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом до Департаменту містобудування та архітектури (за адресою: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32), або записуються в журналі реєстрації пропозицій та зауважень, який знаходиться в місці розміщення експозиції (фойє колонної зали Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36, 2 поверх).