• Главная
  • Новости
  • Проект Генерального плану м. Києва отримав висновок експертизи

Проект Генерального плану м. Києва отримав висновок експертизи

Завершилась експертиза, яка впродовж року детально вивчала 18 томів проектних матеріалів нового Генерального плану Києва та своїм попереднім висновком підтвердила їх відповідність законодавству, державним нормам, стандартам та правилам.

27 жовтня цього року проект Генерального плану м. Києва розглянуто за участю громадських організацій на засіданні архітектурно-містобудівної ради Мінрегіону України. Департаменту містобудування та архітектури КМДА (замовнику) та розробникам проекту надано ряд пропозицій та рекомендацій. Після їх опрацювання та отримання остаточного висновку ДП «Укрдержекспертиза» проект Генплану столиці буде передано на розгляд та затвердження Київради.

20 жовтня цього року віце-прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення Київській міській держадміністрації до 1 січня 2015 року завершити роботу щодо погодження та затвердження Генерального плану м. Києва.

Запрошуємо зацікавлених осіб до співпраці на шляху до затвердження цієї стратегічної містобудівної документації м. Києва.