• Главная
  • Новости
  • Розробка Зонінгу: чому власникам (користувачам) земельних ділянок та іншої нерухомості варто звернутися до КО «Київгенплан»

Розробка Зонінгу: чому власникам (користувачам) земельних ділянок та іншої нерухомості варто звернутися до КО «Київгенплан»

КО «Інститут Генерального плану м. Києва» розробляє План зонування території (Зонінг) міста Києва. У складі Зонінгу визначаються містобудівні умови та обмеження використання земельних ділянок у межах певного кварталу та територіальної зони. На підставі Зонінгу Департамент містобудування та архітектури надаватиме офіційні містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва на цій території.

Власникам (користувачам) земельних ділянок та іншої нерухомості, особам, які планують спорудити нову будівлю, придбати об’єкт нерухомого майна чи мають наміри змінити функціональне призначення будівлі, здійснити реконструкцію, виконати добудову або перепланування, радимо звернутися до КО «Інститут Генерального плану м. Києва» для урахування допустимого виду використання та параметрів забудови у матеріалах Зонінгу.

Ваші наміри розглянуть досвідчені спеціалісти, при потребі нададуть консультації щодо уточнення граничних параметрів та функції для забезпечення відповідності державним нормам, вимогам збереження пам’яток культурної спадщини та цінного ландшафту.

Відповідно до затвердженого Зонінгу власники (користувачі) земельних ділянок та іншої нерухомості зможуть оперативно вирішувати земельні питання, безперешкодно отримати вихідні дані для реалізації власних намірів щодо ефективного та вигідного використання нерухомого майна.


Адреса КО «Інститут Генерального плану м. Києва»:
01001, м. Київ-1, вул. Хрещатик, 32
Телефон: (044) 599-07-54, (067) 691-29-58, факс: (044) 234-25-82