• Главная
 • Новости
 • Скоригований детальний план території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва за результатами засідання погоджувальної комісії із вирішення спірних питань, які виникли під час громадського обговорення

Скоригований детальний план території селища Биківня у Деснянському районі м. Києва за результатами засідання погоджувальної комісії із вирішення спірних питань, які виникли під час громадського обговорення

Після врахування зауважень та пропозицій громадськості, висловлених під час громадського обговорення, площу детального плану території селища Биківня зменшено більш ніж удвічі – до 176 га відповідно до вимог п. 4.10 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року № 290 (зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20.12.2011 року за № 1468/20206), п. 11 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Територія проектування, зменшена до 176 га, знаходиться в межах Броварського проспекту, вул. Путивльської, вул. Бобринецької, вул. Биківнянської, вул. Ушицької, пров. Радистів та пров. Путивльського.

Для нового житлового будівництва та реконструкції загалом передбачено 37,4 га території, з них 24,5 га (65,5 %) – для пільгових категорій громадян. Це виділені 92 земельні ділянки для сімей загиблих бійців АТО (10,66 га), 22 ділянки – для сімей загиблих Героїв Небесної Сотні (2,36 га), 17 ділянок – для воїнів-афганців (1,79 га) та 22 ділянки для параолімпійців – чемпіонів та призерів XXX літніх Олімпійських та XIV Параолімпійських ігор (2,2 га). Місто зарезервувало ще 50 ділянок (4,51 га) для родин загиблих бійців АТО.

Нове будівництво багатоквартирного житла обмежене 4-5 ма поверхами. На перспективу передбачається поетапна заміна застарілої ветхої багатоквартирної забудови вздовж вул. Радистів і вул. Ушицької на комфортабельне житло.

Реконструкція застарілого житлового фонду буде відбуватися із суворим дотриманням чинного законодавства України і права мешканців будуть захищені.

Прийнято рішення про збереження приватного сектору у кінці вулиці Радистів. Зберігається автокооператив «Радист» по вулиці Ушицькій (перша та друга черга ДПТ) та гаражі автокооперативу «Радист» по вулиці Радистів (перша черга ДПТ. Етап 5 років). Крім того, передбачається будівництво багаторівневих паркінгів з індивідуальними гаражами боксами, гаражів боксового типу на 86 м/місць та на 25 м/місць, а також гаражів у цокольних поверхах житлових будинків.

Передбачено у якості компенсації власникам гаражів кооперативу «Радист» по вулиці Радистів, за умови підтвердження їх власності документально, надання індивідуальних боксів у багатоповерхових паркінгах або гаражів у цокольних поверхах забудови по вулиці Радистів на вибір.

Більшість пропозицій та зауважень громадськості враховано повністю або частково.

Також першою чергою детального плану передбачено:
 • завершення добудови існуючої школи № 23;
 • реконструкція існуючого та будівництво двох нових дошкільних навчальних закладів;
 • будівництво реабілітаційного центру для бійців АТО;
 • добудова пожежного депо по вул. Путивльській;
 • будівництво очисних споруд дощової каналізації;
 • капремонт вулиць та інженерних мереж, благоустрій прибудинкових територій;
 • створення парку «Героїв України» за рахунок існуючих невпорядкованих озеленених територій вздовж вулиці Бобринецької;
На перспективу передбачається:
 • будівництво середньої загальноосвітньої школи на 22 класи;
 • будівництво поліклініки з підстанцією невідкладної допомоги;
 • будівництво гідровузла з насосною станцією «Биківня».
  1 ПЛАН ІСНУЮЧОГО ВИКОРИСТАННЯ 2 ЕТАП 9.03 3 Проектний план правки 9.03 4 СХЕМА_АТО правки-Лист1