• Главная
  • Новости
  • Завершення громадських слухань щодо проекту Детального плану території в межах вул. Васильківська, просп. 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі м. Києва

Завершення громадських слухань щодо проекту Детального плану території в межах вул. Васильківська, просп. 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (замовник) та Комунальна організація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» повідомляють про завершення процедури громадських слухань проекту Детального плану території в межах вул. Васильківська, просп. 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі м. Києва (далі – ДПТ).

ДПТ розроблявся відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» Згідно з п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» експозицію матеріалів проекту ДПТ було розміщено в приміщенні Голосіївської державної адміністрації, м. Київ, пр-т Голосіївський, 42. Розгляд проекту та врахування пропозицій тривав протягом 1 місяця з дня публікації повідомлення про початок громадських слухань в газеті «Хрещатик» № 81 (4994) від 01 серпня 2017.

Ознайомитись зі звітом про результати розгляду та врахування пропозицій громадськості, юридичних та фізичних осіб, отриманих під час проведення громадських слухань Детального плану території в межах вул. Васильківська, просп. 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі м. Києва можливо на офіційних сайтах Департаменту містобудування та архітектури http://kga.gov.ua та КО «Київгенплан» http://kievgenplan.grad.gov.ua.

Скачати звіт