• Главная
  • Новости
  • Завершення розробки проекту Детального плану території в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва

Завершення розробки проекту Детального плану території в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про завершення розробки проекту Детального плану території (ДПТ) в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва. Оголошення про початок процедури громадських слухань, які тривали з 15 березня по 15 квітня 2016 року, було опубліковано у газеті «Хрещатик» від 15.03.16 № 27 (4797).

Проект ДПТ доопрацьовано згідно з отриманими пропозиціями та зауваженнями громадськості, юридичних, фізичних осіб за результатами громадських слухань, та згідно протокольних рішень засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури від 25.05.2016 у справі № 010-а-16.

Остаточними проектними рішеннями передбачено здійснення комплексної реконструкції кварталів зі знесенням застарілого житлового фонду. Питання відселення мешканців з непридатного житлового фонду передбачається вирішити шляхом будівництва стартового житлово-громадського комплексу на вільній від капітальної забудови ділянці. У складі житлової частини стартового комплексу передбачено 282 квартири, у складі громадської – спорудження блоку торговельно-побутового призначення і багаторівневого паркінгу ємністю на 299 машино-місць. На перспективу передбачено будівництво багатоповерхових житлових будинків на місці застарілої п’ятиповерхової забудови з метою поетапного відселення їх мешканців, також заплановано спорудження багаторівневих паркінгів для забезпечення населення місцями паркування автотранспорту.

Проектом ДПТ передбачено благоустрій території паркової зони та прибудинкових територій, утеплення існуючих будинків, заміна ліфтового обладнання, облаштування проїздів, тощо. Звіт про результати розгляду та врахування пропозицій громадськості, юридичних, фізичних осіб під час проведення громадських слухань проекту Детального плану території (ДПТ) в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва було оприлюднено на сайтах www.kga.gov.ua та www.kievgenplan.grad.gov.ua.

05_PROJECT_PLAN_

07_PLAN_5_ROKIV