• Главная
  • Новости
  • Завершення розробки проекту внесення змін до детального плану території району Теремки-ІІІ у Голосіївському районі м. Києва

Завершення розробки проекту внесення змін до детального плану території району Теремки-ІІІ у Голосіївському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Комунальна організація «Інститут Генерального плану м. Києва» (Розробник) повідомляють про завершення розробки проекту внесення змін до детального плану території району Теремки-ІІІ у Голосіївському районі м. Києва (далі – ДПТ). 2. проектний план Теремки

Проект ДПТ з 09 вересня по 09 жовтня 2016 року пройшов процедуру громадських слухань. У приміщенні Голосіївської РДА було розміщено експозицію матеріалів проекту. Оголошення опубліковано у газеті «Хрещатик» від 15.03.16 № 27 (4797).

Проект ДПТ доопрацьовано за результатами громадських слухань згідно з отриманими пропозиціями та зауваженнями громадськості, юридичних, фізичних осіб та згідно протокольних рішень засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури від 31.08.2016 у справі № 014-а-16.

Остаточними проектними рішеннями передбачено будівництво багатоповерхових житлових комплексів загальною площею житла близько 1,7 млн. кв. м., нових 4-х загальноосвітніх та ряду початкових шкіл, дошкільних навчальних закладів, поліклініки, діагностичного центру зі станцією швидкої допомоги, нового автовокзалу «Теремки», ТРК «Республіка», заплановано спорудження багаторівневих паркінгів.

В межах житлової забудови кварталів передбачено озеленення території, влаштування нових скверів та благоустрій існуючих, створення дитячих майданчиків, місць відпочинку та ін.

ДПТ після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення житла, будівництво установ освіти, охорони здоров’я, підприємств обслуговування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж, трасування вулиць тощо.

За результатами проведення громадських слухань проекту ДПТ підготовлено звіт про результати розгляду та врахування пропозицій громадськості, юридичних, фізичних осіб.