Вакансії: спеціалісти з транспортного моделювання

На замовлення Департаменту містобудування та архітектури Комунальною організацією «Інститут Генерального плану м. Києва» здійснюється розробка Комплексної схеми транспорту міста Києва у складі інтегрованого плану розвитку транспортної інфраструктури міста Києва та його приміської зони. КО «Інститут Генерального плану м. Києва» оголошує конкурс з набору спеціалістів для розробки, оновлення та калібрування мультимодальних прогнозних транспортних макромоделей (міст і регіонів) в програмному комплексі PTV Visum.
Завдання
– Участь у розробці, оновленні та калібруванні мультимодальних прогнозних транспортних макромоделей (міст і регіонів) в програмному комплексі: PTV Visum. – Робота з вихідними даними: граф вулично-дорожньої мережі, соціально-економічна статистика міста (GIS), база даних із соціологічним опитуванням мобільності, міський громадський транспорт (Transit Feed Specification). – Знаходження залежностей і функцій розподілу. – Операції з матрицями. – Формування, розрахунок та аналіз результатів сценаріїв розвитку транспортних систем міст. – Написання технічних звітів з транспортного моделювання і прогнозування.
Вимоги до кандидатів:
– Вища освіта: математична / економіко-математична / галузь інформаційних систем і програмування / міське будівництво / транспортне планування, транспортні системи міст / сфера АСУДР. – Розуміння основ геоінформаційних систем, сучасних інформаційних систем та баз даних. – Відмінні знання української мови, впевнене і грамотне написання наукових текстів. – Знання англійської мови на рівень B1 та вище. – Робота в програмному забезпеченні MS Office (Word, Exсel, Power Point, Access, Outlook). – Плюсом може бути базові знання та вміння працювати в програмному забезпеченні: PTV Visum, PTV Vissim, Transcad, EMME, СUBE, ArcGIS, QGIS, AutoCAD чи інших аналогах. – Вітаються релевантне PhD або здобування (аспірантура). – Організованість, відповідальність, вміння працювати в команді, виконання завдань у вказаний строк, творчий підхід до виконання завдань.
Умови КО «Інститут Генерального плану м. Києва»
– Досвід роботи не обов’язковий. – Повна зайнятість, повний робочий день. – Навчання роботи у програмному комплексі PTV Visum – 3 місяці. – Заробітна плата на період навчання від 7 000 грн. – Заробітна плата від 12 000 грн. – Можливість професійного зростання
 
Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 32 Контактна особа: Аляб’єва Тамара Анатоліївна 067-2152741 Резюме надсилати на e-mail – tamra@i.ua